חוקי האינטרנט: חוק 34

שים לי בפייסבוק שלח לי לטוויטר

חוק 34

תמונות מהאלבום המשפחתי

מכירים את סעיף 34 לחוק העונשין? אז זהו, שלא עליו אני מדבר. חוק 34 הוא אחד מ-'חוקי האינטרנט' – אסופה של חוקים מקושקשים (למעט "אין בנות באינטרנט" הכל-כך נכון), שאומצה בעיקרה מספר החוקים המנדטורי. חוק 34 הוא החוק היחיד שהפך לקונצנזוס בקרב החנניאדה, ולשון החוק קובעת כדלקמן: "יש פורנו של זה. אין יוצא מהכלל".

עורכי הדין שקדו רבות על הגדרה יותר נגישה של החוק, ופירשו: "אם זה קיים, אז יש פורנו של זה". המחמירים גורסים שאפילו "אם אפשר לדמיין את זה, אז יש פורנו של זה" (אני מקווה שהלינק הזה לא יגרום לכם לחשוב עלי דברים רעים, אני לא קורא את המאמרים, אני שם רק בשביל התמונות, באמת!).

אני, בנגין סבור שכל עוד לא ניתן לשמור זכרונות ומחשבות אנושיים על מדיה הניתנת לשעתוק ולהפצה, לא ניתן לכלול את הדמיון כיצירה פורנוגרפית בת קיימא. בהתאם לכך, לעניות דעתי יש לדבוק בתקן המחמיר פחות, הווה אומר רק אם משהו קיים בפועל, בהכרח יש פורנו שלו, וזאת ללא יוצאים מן הכלל.

על מנת לתמוך בחוק 34, נוסח חוק 35 הגורס כי אם לא נמצא פורנו מסוג מסוים ברגע נתון, הוא יימצא בהכרח בהמשך. חוק 35 נועד למנוע מצבים שבהם יאלצו פלוני או אלמונית לבזבז את זמנם היקר בניסיון להוכיח את חוק 34.

כיום, בעידן האינסטנט-נט, קיימות ברשת מספר תבניות מוכנות של בולבול ופה פתוח על רקע שקוף אשר עשויות לסייע ביישום מהיר של חוק 34. אם אתם רוצים אפילו אני, בנגין, כבר דיברתי פה כבר פעם על המרת צילומים רגילים לפורנו והמרה הפוכה של פורנו לצילומים רגילים.

חשוב לדעת: פוסט זה נכתב באמצעות iPad.

בנגין מוסיף: 🙄 בונא יצא פוסט ממש גרוע, אני מדרג אותו כבר עכשיו בכוכבית עלובה אחת בלבד!
FAT fuck Google

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s